Nasza aktywność

Sklep Erydan (wcześniej: dlazdrowia.erydan) działa nieprzerwanie od 2005 roku. Przez cały ten czas zajmujemy się dystrybucją suplementów diety i naturalnych kosmetyków. Staramy się propagować wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia i działań, które służą sprawności i dobremu samopoczuciu. Oferujemy suplementy diety powstałe z naturalnych surowców najwyższej jakości. Zwracamy uwagę, aby były one wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu mogą szczycić się wysoką skutecznością. Ponieważ zdrowie to także piękny wygląd w każdym wieku, oferujemy również naturalne kosmetyki. Proponujemy też interesujące książki o medycynie niekonwencjonalnej i rozwoju duchowym. Motto sklepu Erydan to pomoc w utrzymaniu zdrowia, by cieszyć się nim przez długie lata.

Nasze priorytety

Zwracamy szczególną uwagę, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe kryteria jakości. W tym celu współpracujemy z dostawcami i producentami o ustalonej dobrej renomie. W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty oryginalne, posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej i w Polsce.

Nasze dążenia

Staramy się regularnie rozszerzać naszą ofertę o nowe pozycje. Podstawowym kryterium doboru są naturalne ekologiczne składniki oraz nowoczesna technologia ich przetwarzania, aby osiągnąć jak najlepsze działanie i wsparcie zdrowia naturalnymi metodami. Osiągnięcia tradycyjnej medycyny wydłużyły znacznie ludzkie życie. Świadome uzupełnienie diety o starannie opracowane i coraz doskonalsze suplementy umożliwia cieszyć się tym dłuższym życiem w zdrowiu i sprawności, zarówno fizycznej, jak i intelektualnej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.