Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

DuoLife PROMIGREN

99,00

Suplement diety DuoLife PROMIGREN pozytywnie wpływa na wytwarzanie serotoniny i dopaminy, zwanych hormonami szczęścia, odpowiedzialnymi m. in. za dobre samopoczucie i ogólną sprawność umysłową. Dzięki temu zwiększa odporność na stres i niekorzystne czynniki zewnętrzne, łagodzi objawy migreny i likwiduje związane z nimi nudności, wspomaga pamięć i sprawność umysłową oraz uławia koncentrację.

GINGER STAR

90,00

GINGER STAR to suplement diety zawierający suszony korzeń imbiru. Imbir pomaga przy mdłościach, wspiera prawidłowe trawienie, zapobiega gazom i wzdęciom oraz pomaga usuwać brzydki zapach z ust. Pomaga łagodzić ból, zwłaszcza bóle miesiączkowe i migreny. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu i pozytywnie wpływa na krążenie krwi.

GREEN TEA STAR

77,00

GREEN TEA STAR to suplement diety, zawierający ekstrakt z zielonej herbaty, która wspiera prawidłowe trawienie i proces odchudzania jako spalacz tłuszczu. Jest silnym antyoksydantem. Według ludowej tradycji Chin, ekstrakt z zielonej herbaty jest idealnym środkiem, który pomaga poprawić stan ducha i ciała.

Promocja!

HALO YAMSEEN

212,00 200,00

Suplement diety HALO YAMSEEN zawiera składniki wspierające organizm w sytuacji stresu i napięcia nerwowego. Łagodzą objawy przemęczenia, pomagają spokojnie zasnąć i obudzić się rześkim i wypoczętym. Pomagają zwalczyć zespół napięcia przedmiesiączkowego oraz łagodzić problemy okresu klimakterium, zwłaszcza uderzenia gorąca, przygnębienie i stany depresyjne oraz problemy z koncentracją i pamięcią.

MIGRELIFE STAR

116,00

MIGRELIFE STAR to suplement diety, którego głównym składnikiem jest ekstrakt ze złocienia maruny, który wykazuje działanie tonizujące, zapewniając optymalne dotlenienie i odżywienie mózgu. Stosowanie ekstraktu ze złocienia maruny pomaga łagodzić bóle głowy i migreny oraz bóle menstruacyjne, wspomaga prawidłowy obieg krwi a także pomaga łagodzić reakcje alergiczne.

OptiMIGRA zawiera ekstrakty ziołowe, które skutecznie łagodzą migreny i silne bóle głowy oraz pomagają w stanach stresu.

OptiMIGRA

141,70

OptiMIGRA to skuteczny i naturalny suplement diety dedykowany osobom cierpiącym na migreny i silne bóle głowy oraz do stosowania w stanach nasilonego stresu. Zawarte w nim składniki wspomagają odpowiednie funkcjonowanie neuroprzekaźników oraz dbają o prawidłowy przepływ krwi w mózgu.

Promocja!

RELAX STAR

103,00 87,55

RELAX STAR to suplement diety, zawierający ekstrakty z takich ziół, jak męczennica cielista, cytryniec chiński i chmiel. Zioła te wykazują pozytywny wpływ na układ nerwowy, działając relaksująco i antystresowo. Pomagają łagodzić migreny i stany rozdrażnienia, poprawiają jakość snu, przywracają witalność i chęć do życia oraz zwiększają zdolność organizmu do walki ze stresem.

ROYAL JELLY STAR

103,00

ROYAL JELLY STAR to suplement diety, zawierający mleczko pszczele, znane ze swego dobroczynnego działania. Wspomaga funkcjonowanie układu oddechowego i poprawia ogólne samopoczucie. Wspiera pracę wątroby, trzustki i nerek, pomaga przyspieszyć rehabilitację przy złamaniu kości, łagodzi objawy problemów skórnych. Jest pomocne przy migrenie, pomaga łagodzić objawy menopauzy i zwiększa witalność.

STAR WOMEN

103,00

STAR WOMEN wspomaga organizm kobiety w czasie menstruacji i klimakterium. Pomaga obniżyć napięcie psychiczne, łagodzi bóle i skurcze menstruacyjne, wspomaga regularną owulację. Pomaga ograniczyć przyrost wagi w okresie klimakterium i eliminować zaburzenia psychosomatyczne, charakterystyczne dla tego okresu.