Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Brak w magazynie

Perfumy DR NONA

334,00

Perfumy DR NONA posiadają delikatny, miły aromat, który długo pozostaje na skórze, jednak jego trwałość i intensywność nie męczy i nie jest nużąca dla otoczenia. Ten subtelny zapach stwarza dobry nastrój, pobudza i oddziałuje zmysłowo. Perfumy zawierają Halo Complex™, dzięki czemu wpływają pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Dostępne zapachy od wyboru: LADY, RUTH i KIWI.

Promocja!
Perfumy w kremie KIWI posiadają miły aromat i zawierają Halo-Complex, dzięki czemu wpływają pozytywnie na cały organizm.

Perfumy w kremie KIWI

153,00 125,00

Perfumy w kremie KIWI firmy Dr Nona mają delikatny, miły aromat, który długo pozostaje na skórze i w otoczeniu. Ich miły zapach stwarza dobry nastrój, pobudza i oddziałuje zmysłowo, a przy tym wpływa korzystnie na wszystkie systemy regulacyjne organizmu. KIWI to perfumy o delikatnym, ziołowym aromacie.

Promocja!
Perfumy w kremie LADY posiadają miły aromat i zawierają Halo-Complex, dzięki czemu wpływają pozytywnie na cały organizm.

Perfumy w kremie LADY

153,00 125,00

Perfumy w kremie LADY firmy Dr Nona mają delikatny, miły aromat, który długo pozostaje na skórze i w otoczeniu. Ich miły zapach stwarza dobry nastrój, pobudza i oddziałuje zmysłowo, a przy tym wpływa korzystnie na wszystkie systemy regulacyjne organizmu. LADY to perfumy o klasycznym, zmysłowym aromacie z nuta kwiatową.

Brak w magazynie

Woda po goleniu LORD

212,00

Woda po goleniu LORD posiada subtelny, intrygujący aromat, stanowiący połączenie świeżości morza i aromatów roślinnych. Dzięki zawartości olejków aromaterapeutycznych zapewnia wspaniałe samopoczucie, podnosi jędrność skóry, dodaje sił życiowych i pozwala zachować rześkość w ciągu całego dnia. Poprawia nastrój i działa przeciwdepresyjnie. Odznacza się wyrafinowanym, niepowtarzalnym aromatem.