LIFE LIGHT to niemiecka firma farmaceutyczna, mająca swoją siedzibę w Austrii – producent najwyższej jakości suplementów diety, określanych jako suplementy ortomolekularne. Są one produkowane z lokalnych (alpejskich) roślin ze starannie pielęgnowanych ogrodów klasztornych lub z botanicznych zasobów górskich hal. Dzięki temu cechują się wyjątkową czystością i naturalnością surowców, z których powstają. Firma przywiązuje szczególną wagę do tego, aby zioła wykorzystane do produkcji były pozyskiwane w sposób zrównoważony i oszczędzający zasoby darów natury.
LIFE LIGHT znajduje się w czołówce firm, rozwijających nowe receptury dla innowacyjnych kompleksów witamin i mikroelementów. W tym celu systematycznie wykorzystuje rozległą sieć powiązań ze światem nauki i branżą medyczną.

Produkty LIFE LIGHT wytwarzane są zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, którą dwukrotny laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii Linus Pauling zdefiniował w następujący sposób:
„Medycyna ortomolekularna to skuteczna ochrona zdrowia oraz postępowanie w stanach chorobowych poprzez zmianę koncentracji substancji naturalnie występujących w naszym organizmie w celu powrotu do zdrowia.”
Oznacza to, że zasadniczą rolę w procesie zachowania dobrego stanu zdrowia odgrywają witaminy i mikroelementy (minerały i pierwiastki śladowe), istotne w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, wspierające układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.

Profesjonalny system zarządzania jakością produktów LIFE LIGHT posługuje się zasadami bezpieczeństwa, które wykraczają poza wymagane przez prawo kontrole jakości. Firma gwarantuje staranne udokumentowanie wszystkich etapów produkcji – od odbioru surowców, poprzez wytwarzanie, aż do etapu wysyłki towarów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.