DUOLIFE to polski producent najwyższej jakości suplementów diety, łączących naturalną siłę ekstraktów roślinnych z najnowszymi odkryciami nauki. Przy ich wytwarzaniu bezwzględnie przestrzega pięciu zasad:

1. ZERO KONSERWANTÓW

W produktach DUOLIFE została wykluczona nie tylko obróbka wysokotermiczna, ale także wszystkie konserwanty. Dzięki temu zachowują one naturalne parametry biologiczne.

2. ZERO GMO

W produktach DUOLIFE używane są tylko naturalne surowce z ekologicznych, certyfikowanych upraw z całego świata. Kategorycznie wykluczono przy tym wszystkie odmiany genetycznie modyfikowane (GMO) oraz stosowanie pestycydów i herbicydów.

3. SZKLANE OPAKOWANIE

Wszystkie płynne suplementy diety DUOLIFE zamykane są w naturalnych, szklanych opakowaniach, które nie wchodzą w reakcję z ich zawartością. Wykorzystywane jest szkło różnych kolorów, od białego po ciemnobrązowe, które dobierane jest tak, aby jak najlepiej chroniło produkt.

4. METODA IHHP

Metoda utrwalania suplementów diety technologią IHHP oparta jest na koncepcji „minimalnego przetwarzania”. Wykorzystany proces technologiczny funkcjonuje na zasadzie synergii działania wielu czynników utrwalających. Pozwala zachować najwyższą jakość produktu bez stosowania substancji konserwujących.

5. KOMPLETNE SKŁADNIKI

W produktach DUOLIFE zawsze zachowana jest pełnia tła biologicznego głównych związków używanych w medycynie naturalnej. Stosowane są tylko kompletne, naturalnie występujące w przyrodzie składniki organiczne wraz z ich tłem biologicznym.

Holistyczne podejście firmy DUOLIFE do zdrowia i ochrony środowiska zaowocowało powstaniem linii PIURIF – środków czystości wykorzystujących niepatogenne bakterie, które zamieniają brud na swój pokarm, a jedynymi produktami tej konsumpcji są tlen i dwutlenek węgla. Czyszczenie mikrobiologiczne to zupełnie nowy system idealnego sprzątania bez użycia agresywnej chemii.

Wyświetlanie 1–16 z 29 wyników