Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

PIURIF Formula A

69,00

PIURIF Formula A – uniwersalna – to nowatorskie, skuteczne sprzątanie bez użycia agresywnej chemii. Zamiast szkodliwych środków chemicznych wykorzystuje niepatogenne czyszczące bakterie, które zamieniają brud na swój pokarm a jedynymi produktami tej konsumpcji są tlen i dwutlenek węgla. Jest bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla środowiska. Idealna do czyszczenia podłogi, łazienki, mebli, szyb.

PIURIF Formula B

69,00

PIURIF Formula B – intensywna – to nowatorskie, skuteczne sprzątanie bez użycia agresywnej chemii. Zamiast szkodliwych środków chemicznych wykorzystuje niepatogenne czyszczące bakterie, które zamieniają brud na swój pokarm. Jest bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla środowiska. Idealna do czyszczenia delikatnych i silnie zabrudzonych powierzchni, np. w łazience i toalecie.

PIURIF Formula C

69,00

PIURIF Formula C – praktyczna – to nowatorskie, skuteczne sprzątanie bez użycia agresywnej chemii. Zamiast szkodliwych środków chemicznych wykorzystuje niepatogenne czyszczące bakterie, które zamieniają brud na swój pokarm a jedynymi produktami tej konsumpcji są tlen i dwutlenek węgla. Bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla środowiska, idealna do czyszczenia kuchni, spiżarni, lodówki, jadalni.

PIURIF Formula D

69,00

PIURIF Formula D – przenikliwa – to nowatorskie, skuteczne sprzątanie bez użycia agresywnej chemii. Zamiast szkodliwych środków chemicznych wykorzystuje niepatogenne czyszczące bakterie, które zamieniają brud na swój pokarm. Jest bezpieczna dla zdrowia i przyjazna dla środowiska. Idealna do czyszczenia tapicerki, dywanów, wykładzin i wszelkich tkanin używanych w domu.