Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty...

Ciepłych, wesołych spotkań przy suto zastawionym stole w gronie rodziny i przyjaciół oraz radości z budzącej się do życia przyrody - życzy ERYDAN

CARNOSINE STAR
zawiera karnozynę - naturalny aminokwas występujący w ludzkim organizmie. Jest on obecnie uznawany za jednen z najefektywniejszych środków "leczenia starzenia się". Karnozyna jest odpowiedzialna za ochronę przed uszkodzeniami DNA i przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Ponadto skutecznie przyspiesza usuwanie metali ciężkich z organizmu. Niestety, wraz z wiekiem poziom karnozyny w organizmie maleje, wystawiając nas na coraz słabszą ochronę przed procesami związanymi ze starzeniem się.

CORAL CALCIUM COMPLEX STAR
to suplement diety, zawierający wapń z koralowca oraz zestaw innych minerałów i witamin, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Szczególnie zalecany jest osobom starszym, zagrożonym osteoporozą. Jego płynna postać ułatwia przyswajanie zawartych w nim składników.

SAW PALMETTO STAR
to suplement diety zawierający ekstrakt z owoców palmy sabałowej, czyli Saw palmetto. Ekstrakt ten stosowany jest w medycynie naturalnej jako wsparcie prawidłowego funkcjonowania prostaty. Wspomaga utrzymanie właściwych rozmiarów tego gruczołu i łagodzi problemy związane z jego przerostem, dlatego zalecany jest dla Panów w średnim i starszym wieku.

Suplement diety FINTABS CD BORI
zawiera wapń, magnez, krzem, witaminę C, D3, witaminę K1, biotynę oraz bor. Składniki te pomagają utrzymać zdrowe kości. Tak dobrany i doskonale przyswajalny zestaw witamin i minerałów zalecany jest zwłaszcza osobom w średnim i starszym wieku, zagrożonym osteoporozą i ograniczeniem ruchomości stawów.

Suplement diety MULTI STAR
to kompleksowy dodatek mikroelementów odżywczych. Wszystkie składniki zestawione są w odpowiednich proporcjach, co zapewnia pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dodanie siedmiu antyoksydantów zwiększa efektywne działanie produktu. Specjalna technologia zapewnia najwyższą biologiczną przyswajalność, co powoduje zwiększenie poziomu wchłaniania poszczególnych składników aż do 92% ogólnej ich masy. Jest zalecany zwłaszcza osobom starszym i narażonym na duże obciążenia oraz rekonwalescentom.