O nas

Sklepy internetowe dlazdrowia.erydan.com oraz ksiegarnia.erydan.com funkcjonują od 2005 roku. Przez ten czas zasłużyliśmy na zaufanie wielu klientów. Nowością jest sklep erydan.colwayinternational.com oferujący najwyższej jakości kosmetyki i suplementy diety firmy Colway, zawierające naturalny kolagen.

Jesteśmy legalnie działającą firmą wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i wysokiej jakości. Suplementy diety posiadają oficjalne dopuszczenie do obrotu w Polsce, wydane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Suplementy diety i kosmetyki posiadają długi termin ważności, książki pochodzą bezpośrednio od wydawcy. Oferowane produkty posiadamy na stanie lub są na bieżąco sprowadzane według zapotrzebowania.

Ceny wszystkich towarów znajdujących się w ofercie zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Do każdego zakupu domyślnie wystawiamy imienny paragon, zawierający dane zarówno sprzedawcy, jak i nabywcy towaru. Na specjalne życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!